Split Tech City is a community composed of well-intentioned and progressive companies, startups, associations, initiatives, institutions and individuals. Together we encourage and develop the IT sector of Split and the surrounding region.

Support our community

Xamarin Mobile Developer

Split, Zagreb, remote

Full-time, ugovor na neodređeno vrijeme

Tko smo mi?

littlecode je agencija koja nudi usluge razvoja softvera i cloud implementacije te kroz nove web i mobilne aplikacije pomaže kreirati dodatnu vrijednost partnerima i klijentima.

Pružamo podršku prilikom migracije aplikacija u cloud, u integraciji aplikacija s drugim rješenjima te djelujemo kao savjetnici prilikom odabira najbolje tehnologije za svaki projekt.

Isto tako radimo i na vlastitim proizvodima koristeći najnovije tehnologije.

Trenutno imamo urede u Splitu i Zagrebu, a nudimo i mogućnost hibridnog i fully remote rada.

U potrazi smo za novim talentima koji će se pridružiti našem timu, budući da nam opseg posla i broj projekata kontinuirano rastu.

Volimo naglasiti kako naši zaposlenici nisu samo development resurs nego punopravni članovi naše mlade tvrtke koji će s nama rasti i razvijati se.

Naš tim developera se sastoji od iznimno talentiranih mladih ljudi kojima je dobar kod urezan u DNK. Strast za programiranje i dijeljenje znanja je ono što nas čini drugačijima, što nas ističe i zbog čega smo odlični u svom poslu!

Želiš raditi u okruženju u kojem je svaki član tima jednako vrijedan te su tvoje sposobnosti i vještine prepoznate? Mogućnost napredovanja i stalan razvoj ti zvuče primamljivo? Nemaš problema s izazovima te voliš razmišljati „out of the box“?

Ako se pronalaziš u gore navedenom, pravi smo tim za tebe! 😊

Opis posla
  • Rad na rješenjima s mobilne strane (Xamarin Android, iOS i Xamarin Forms);
  • Predlaganje i definiranje tehničkog koncepta rješenja;
  • Razumijevanje faktora koji utječu na performanse i skalabilnost sustava;
  • Sugeriranje načina poboljšanja trenutnih razvojnih procesa i novih tehnologija;
  • Rad u timu s drugim developerima;
  • Sudjelovanje u planiranju sprinteva s koordinatorom projekta i Product Ownerom.
Što očekujemo od tebe?
  • Moraš imati minimalno 2 godine iskustva u developmentu;
  • Imaš iskustva u radu s tehnologijama .NET, Xamarin.Forms, .NET MAUI, Web.API, Entity Framework;
  • Razumiješ programerske paradigme kao sto su algoritmi, strukture podataka, distribuirani sustavi, objektno orijentirano programiranje (OOP), strojno učenje (ML), mikroservisi;
  • Dobro se snalaziš s alatima Visual Studio, SQL Managment Studio;
  • Bez nadzora samostalno i u timu radiš i rješavaš svoje zadatke;
  • Kolegijalnost i volju da dijeliš svoje znanje s timom i pomažeš kolegama kada trebaju savjet i pomoć;
  • Razumiješ REST API, GraphQL;
  • Znaš raditi s GIT-om i razumiješ DevOps;
  • Vrlo se dobro služiš engleskim jezikom u govoru i pismu.
Što očekivati od nas?
  • Bruto plaću do 3.800,00€ (ovisno o znanju i iskustvu koje donosiš u firmu);
  • Mogućnost fully remote rada;
  • Fleksibilno radno vrijeme;
  • 24 dana godišnjeg odmora;
  • Plaćeno dopunsko i dodatno zdravstveno osiguranje;
  • Sufinanciranje Multisport programa;
  • Godišnji budžet za usavršavanje kroz stručnu literaturu, seminare i certificiranje;
  • Bonuse za osobno napredovanje te bonuse za pomaganje u napretku i rastu firme;
  • Suvremenu opremu za rad koju možeš koristiti i u privatne svrhe;
  • Urede koji su, osim radnom opremom, bogati i sadržajima za odmor i opuštanje;
  • Još benefita koje ćemo ti reći tijekom razgovora.

Nije nužno imati sve nabrojane vještine, najvažnija nam je tvoja spremnost i želja za usavršavanjem.  😊

Idealni novi članovi našeg tima su ljudi koji vole izazove i učenje, predani su poslu te razumiju važnost clean code-a i koncept cjeloživotnog obrazovanja u struci.

 Veselimo se upoznavanju novih talenata! 🎉

Info

Industry
Development

Type of employment
Full time