Split Tech City is a community composed of well-intentioned and progressive companies, startups, associations, initiatives, institutions and individuals. Together we encourage and develop the IT sector of Split and the surrounding region.

Support our community

Viši stručni suradnik za 3D lab

Datum objave: 30.7.2024.

Radno mjesto

Mjesto rada: Split

Broj traženih radnika: 1

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena – prijepodne

Smještaj: Nema smještaja

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od 29.7.2024. do 18.8.2024.

Posloprimac

Razina obrazovanja: Viša ili prvostupanjska

Strani jezici: Engleski jezik

Informatička znanja:

Potrebno napredno poznavanje informatike

  • excel
  • word
  • programski jezici/skripte
  • upotreba računalnih programa
  • powerpoint

Radno iskustvo: 2 godine

Ostale informacije:

Odjel: Odjel za Smart city i digitalizaciju

Razina obrazovanja: VŠS, odnosno minimalno završen preddiplomski stručni studij u trajanju od tri godine  ili VSS, odnosno završen diplomski sveučilišni studij ili integrirani diplomski sveučilišni studij ili stručni studij

Strani jezici: Engleski jezik – napredno poznavanje u govoru i pismu

Informatička znanja: napredno poznavanje MS Office paketa i rada u programima 3D skeniranja, modeliranja i/ili tiska

Radno iskustvo: najmanje 2 godine rada na istim ili sličnim poslovima (prema priloženom opisu posla)

Opis poslova:

  • Upravljanje svakodnevnim aktivnostima 3D laboratorija u sklopu Tehnološkog parka Split, uključujući pripremu materijala, 3D skeniranje, modeliranje, prototipiranje, tisak, održavanje i servisiranje opreme
  • Zaprimanje i obrada upita za korištenje 3D laboratorija te koordinacija provedbe projekata s korisnicima
  • Vođenje projekata 3D laba uz praćenje rokova, resursa i materijala
  • Pružanje tehničke podrške i savjeta korisnicima 3D laba
  • Praćenje i upravljanje zalihama materijala i opreme te osiguravanje usklađenosti s sigurnosnim standardima
  • Izrada i upravljanje cjenikom usluga 3D laboratorija te potrebnih korisničkih uputa
  • Suradnja s timom Smart City laboratorija u razvoju inovativnih projekata koji uključuju 3D tehnologiju
  • Praćenje i implementacija najnovijih tehnoloških trendova i inovacija vezanih uz područje rada
  • Redovito izvještavanje o aktivnostima i napretku 3D laboratorija voditelju/ici Odjela i voditelju/ici Tehnološkog parka Split
  • Praćenje potreba među klijentima i lokalnoj zajednici te predlaganje unaprjeđenja i inovacija u radu
  • Izrada izvještaja, analiza i statistika rada 3D laboratorija
  • Razvoj i organizacija projekata i/ili radionica usmjerenih na 3D modeliranje, tisak i srodne procese ili drugih edukativnih događanja usmjerenih na tehnološki razvoj i inovacije u suradnji s Odjelom komunikacija
  • Koordinacija i komunikacija s vanjskim suradnicima i dobavljačima prema potrebi
  • Drugi poslovi prema nalogu voditelja/ice Odjela i Uprave

Prednost:

  • iskustvo u upravljanju i održavanju tehničke opreme

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati moraju priložiti:

  • kratki životopis
  • motivacijsko pismo
  • kopiju osobne iskaznice
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome)
  • dokaz o radnom iskustvu (potvrda HZMO ili drugi odgovarajući dokument)
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv osobe ne vodi istražni ili kazneni postupak, ne starije od 6 mjeseci od dana raspisivanja natječaja

Pod pojmom “radno iskustvo” podrazumijeva se rad u jasno vidljivom trajanju u svim oblicima rada, uključujući: ugovor o radu, ugovor o djelu, ugovor o autorskom djelu, samostalna djelatnost, volonterski staž, pripravnički staž, stručno osposobljavanje i slično.

Pod pojmom „slični poslovi“ podrazumijevaju se poslovi sličnog sadržaja i slične razine odgovornosti.

Probni rad traje 3 mjeseca.

Naknada za prijevoz na posao isplaćuje se u visini mjesečne pokazne karte javnog prijevoza prema zoni stanovanja.

Kandidati/kandidatkinje koje zadovolje formalne uvjete bit će pozvani na pisano i usmeno testiranje, o čemu će biti pravovremeno obaviješteni.

Potrebne vještine i kompetencije:

  • Tehničke vještine i iskustvo u 3D modeliranju i/ili printu
  • Snažne organizacijske vještine i sposobnost multitaskinga
  • Sposobnost analitičkog razmišljanja i strateškog planiranja
  • Visok stupanj profesionalizma i etičnosti

Posebni uvjeti radnog mjesta:

  • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Poznavanje rada s tehničkom opremom
  • Poznavanje i praćenje tržišnih trendova u inovacijama i tehnologiji relevantnima za rad 3D laboratorija

Info

Type of employment
Full time