Split Tech City is a community composed of well-intentioned and progressive companies, startups, associations, initiatives, institutions and individuals. Together we encourage and develop the IT sector of Split and the surrounding region.

Support our community

Sales Account Manager

Tvrtka LAMA je Solution Provider po principu “ključ u ruke“ i spada u TOP 100 hrvatskih IT kompanija, sa sjedištem u Splitu te podružnicom u Zagrebu.

Iznimna skupina od tridesetak visoko motiviranih profesionalaca čini tvrtku LAMA jednom od najjačih IT tvrtki u Dalmaciji, ali i Hrvatskoj.

Šireći i unapređujući poslovanje, svoj uspješni tim želimo ojačati upravo s Vama kao novim članom našeg tima sljedećem radnom mjestu:

Sales Account Manager (m/ž)

Opis posla:

– promocija i prodaja LAMA LaFMS proizvoda te održavanje odnosa s kupcima
– pronalazak novih kupaca LAMA LaFMS
– samostalnost u prezentaciji i promociji LAMA LaFMS
– organizacija i sudjelovanje na stručnim skupovima, kongresima i sličnim događanjima
– redovno izvještavanje o aktivnostima, kreiranju i zatvaranju pipelinea
– mjesečno i kvartalno izvještavanje o ostvarenju rezultata prodaje
– analiza i praćenje tržišta
– ostali poslovi prema nalogu Voditelja prodaje

Uvjeti:
– VŠS/VSS
– relevantno iskustvo na sličnim poslovima u prodaji, poželjno minimalno 2 godine
– aktivno korištenje MS Officea
– aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
– aktivni vozač

Očekivani profil kandidata:

– posjedujete odlične komunikacijske i pregovaračke vještine
– proaktivna ste i odgovorna osoba
– osoba usmjerena prema ostvarenju zadanih ciljeva i rezultata
– samostalni ste u izvršavanju svojih radnih zadataka, ali ste i timski igrač
– imate izrazite organizacijske sposobnosti
– spremni ste na putovanja
– želja za konstantnom edukacijom i novim znanjima

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 1-3

Jezici: Engleski (razina govora – izvrsno, razina pisma – izvrsno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:

Kao član Sales tima moći ćeš:

– razvijati svoje organizacijske vještine
– aktivno sudjelovati na projektima implementacije
– konstantno nadograđivati znanja kroz predlaganje i definiranje rješenja
– kontinuirano se educirati i certificirati
– testirati najnovije tehnologije i rješenja
– raditi s vrhunskim kolegama iz područja Salesa, Consultinga, Developmenta…
– sudjelovati na stručnim skupovima i konferencijama
– imati klizno radno vrijeme
– imati priliku neformalno se družiti s kolegama, Team Building

Ostale pogodnosti:

– kvartalni bonusi
– godišnji bonus za ostvarene rezultate
– mogućnost otkupa opreme

Prijavi se i postani dio našeg tima!

Info

Type of employment
Full time