Split Tech City is a community composed of well-intentioned and progressive companies, startups, associations, initiatives, institutions and individuals. Together we encourage and develop the IT sector of Split and the surrounding region.

Support our community

Suradnik za poslovnu i administrativnu podršku

Datum objave: 30.7.2024.

Radno mjesto

Mjesto rada: Split

Broj traženih radnika: 1

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena – prijepodne

Smještaj: Nema smještaja

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od 29.7.2024. do 18.8.2024.

Posloprimac

Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine

Strani jezici: Engleski jezik

Informatička znanja:

Potrebno poznavanje osnova informatike

  • excel
  • osnove korištenja računala u Windows okruženju
  • word

Radno iskustvo: 1 godinu

Ostale informacije:

Odjel: Ured Uprave

Razina obrazovanja: Stručna sprema: SSS, odnosno završena srednja škola ekonomskog, upravnog, komercijalnog ili srodnog strukovnog usmjerenja u trajanju od 4 godine ili viša

Strani jezici: Engleski jezik; osnovno poznavanje u govoru i pismu

Informatička znanja: osnovno poznavanje MS Office paketa

Radno iskustvo: najmanje 1 godina rada na istim ili sličnim poslovima (prema priloženom opisu posla)

Opis poslova:

  • Obavljanje svih administrativno-tehničkih poslova za potrebe Ureda Uprave i Tehnološkog parka Split
  • Vođenje evidencija i zapisnika sa sastanaka i sjednica
  • Rad kao prva kontakt točka Uprave i Tehnološkog parka Split za korisnike zgrade i sve privremene posjetitelje te upućivanje korisnika, posjetitelja i vanjskih suradnika ovisno o potrebama dolaska
  • Organizacija i priprema sastanaka Ureda Uprave i drugih Odjela po potrebi, kao i sjednica Skupština i sjednica Nadzornog odbora
  • Zaprimanje poziva za Ured Uprave, primanje i odgovaranje na sve pristigle telefonske upite te usmjeravanje informacija prema drugim Odjelima
  • Informiranje i pokazivanje prostora Tehnološkog parka Split zainteresiranim korisnicima, u koordinaciji s drugim Odjelima te organizirano vođenje po zgradi ovisno o potrebi
  • Koordinacija s online sustavom rezervacija dvorana za sastanke i konferencijskih dvorana
  • Redovita pohrana, protokoliranje i praćenje dokumentacije te zaprimanje i slanje pošte
  • Skiciranje dokumentacije i odluka prema potrebi i nalozima Uprave
  • Organizacija službenih putovanja i smještaja svih zaposlenika
  • Asistencija voditeljima Odjela u administrativnim poslovima i korespondenciji
  • Administrativni poslovi vezani za dobavljače i klijente i koordinacija vanjskih suradnika prema potrebi
  • Drugi poslovi prema nalogu Uprave

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati moraju priložiti:

  • kratki životopis
  • motivacijsko pismo
  • kopiju osobne iskaznice
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedožbe ili diplome)
  • dokaz o radnom iskustvu (potvrda HZMO ili drugi odgovarajući dokument)
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv osobe ne vodi istražni ili kazneni postupak, ne starije od 6 mjeseci od dana raspisivanja natječaja

Pod pojmom “radno iskustvo” podrazumijeva se rad u jasno vidljivom trajanju u svim oblicima rada, uključujući: ugovor o radu, ugovor o djelu, ugovor o autorskom djelu, samostalna djelatnost, volonterski staž, pripravnički staž, stručno osposobljavanje i slično.

Pod pojmom „slični poslovi“ podrazumijevaju se poslovi sličnog sadržaja i slične razine odgovornosti.

Probni rad traje 3 mjeseca.

Naknada za prijevoz na posao isplaćuje se u visini mjesečne pokazne karte javnog prijevoza prema zoni stanovanja.

Kandidati/kandidatkinje koje zadovolje formalne uvjete bit će pozvani na pisano i usmeno testiranje, o čemu će biti pravovremeno obaviješteni.

Potrebne vještine i kompetencije:

  • Izvrsne komunikacijske vještine, pisano i usmeno
  • Izvrsne organizacijske vještine i sposobnost multitaskinga
  • Pouzdanost u radu
  • Visok stupanj profesionalizma i etičnosti

Posebni uvjeti radnog mjesta:

  • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Dobro poznavanje organizacijskih procesa
  • Spremnost na profesionalno usavršavanje

Info

Type of employment
Full time