Split Tech City is a community composed of well-intentioned and progressive companies, startups, associations, initiatives, institutions and individuals. Together we encourage and develop the IT sector of Split and the surrounding region.

Support our community

System administrator

Tvrtka LAMA je Solution Provider po principu “ključ u ruke“ i spada u TOP 100 hrvatskih IT kompanija, sa sjedištem u Splitu te podružnicom u Zagrebu.

Iznimna skupina od tridesetak visoko motiviranih profesionalaca čini tvrtku LAMA jednom od najjačih IT tvrtki u Dalmaciji, ali i Hrvatskoj.

Šireći i unapređujući poslovanje, svoj uspješni tim želimo ojačati upravo s Vama kao novim članom našeg tima sljedećem radnom mjestu:

System administrator (m/ž)

Opis posla:

– projektiranje, instalacija i održavanje servera i serverskih sustava zasnovanih na Microsoft i Linux tehnologijama
– projektiranje, implementacija i održavanje IT infrastrukturnih rješenja u skladu s zahtjevima
– analiza potreba informatičkog sustava te davanje odgovarajućih rješenja
– konfiguracija računalne opreme i pripadajuće programska podrške
– kontinuirano unapređenje poslovanja
– kontrola i izvještavanje o dnevnom, tjednom i mjesečnom stanju sustava i poslova

Uvjeti:

– VŠS/VSS
– minimalno 2 godina radnog iskustva na srodnim poslovima
– želja za konstantnim učenjem i rad u high-paced, multi-tasking okruženju
– visok stupanj odgovornosti, inicijative i energije
– iskustvo u radu sa Microsoft serverskim tehnologijama: Windows server, Microsoft SQL server, IIS server
– iskustvo u radu sa Microsoft 365 sustavom, migracijom, konfiguracijom i sl.
– iskustvo u radu sa backup i replikacijskim sustavima npr. Veeam i Nakivo
– iskustvo u radu sa Storage i NAS opremom
– iskustvo u radu sa sigurnosnim rješenjima
– iskustvo u radu s virtualizacijskim tehnologijama (VmWare ili HyperV)
– iskustvo u radu s Active directory-om
– iskustvo u radu s Linux-om
– iskustvo u radu s mrežnim tehnologijama (preklopnici, vatrozidovi, VLAN, WAN, WLAN i sl.)
– prednost posjedovanje nekog od Microsoft certifikata
– odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
– vozačka dozvola B kategorije

Očekivani profil kandidata:

– proaktivna ste i odgovorna osoba
– osoba usmjerena prema ostvarenju zadanih ciljeva i rezultata
– samostalni ste u izvršavanju svojih radnih zadataka, ali ste i timski igrač
– imate izrazite organizacijske sposobnosti
– spremni ste na putovanja
– želja za konstantnom edukacijom i novim znanjima

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici: Engleski (razina govora – izvrsno, razina pisma – izvrsno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:

Kao član Service Desk tima moći ćeš:

– razvijati svoje organizacijske vještine
– aktivno sudjelovati na projektima implementacije
– konstantno nadograđivati znanja kroz predlaganje i definiranje rješenja
– kontinuirano se educirati i certificirati
– testirati najnovije tehnologije i rješenja
– raditi s vrhunskim kolegama iz područja Salesa, Consultinga, Developmenta…
– sudjelovati na stručnim skupovima i konferencijama
– imati klizno radno vrijeme
– imati priliku neformalno se družiti s kolegama, Team Building

Ostale pogodnosti:

– kvartalni bonusi
– godišnji bonus za ostvarene rezultate
– mogućnost otkupa opreme

Prijavi se i postani dio našeg tima!

Info

Type of employment
Full time