Split Tech City is a community composed of well-intentioned and progressive companies, startups, associations, initiatives, institutions and individuals. Together we encourage and develop the IT sector of Split and the surrounding region.

Support our community

Elektrotehničar (m/ž)

Tražiš li posao na određeno nakon najmanje jedne godine radnog iskustva, ovo je prilika za tebe! Postani dio našeg radnog okruženja na poziciji elektrotehničar / elektrotehničarka. Otvorene su čak dvije pozicije, jedna u Zagrebu i jedna u Splitu.

Što tražimo?

Tražimo elektrotehničara / elektrotehničarku koji/a je spreman/na na rad u timu i na terenu te na stalno usavršavanje. Važno nam je da si marljiva i odgovorna osoba koja savjesno i samostalno obavlja posao i da imaš visoku razinu radne etike i poštenja. Posao se obavlja u punom radnom vremenu, a potreban ti je i položen vozački ispit B kategorije i najmanje jedna godina radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji. Elektrotehničar/ka u našoj tvrtki se bavi poslovima ugradnje i održavanja sustava tehničke zaštite te jake i slabe struje.

Opis posla
  • Izvođenje elektroinstalacija sustava jake, slabe struje i tehničke zaštite
  • spajanje, puštanje u rad i održavanje sustava jake i slabe struje (detekcija te otklanjanje kvarova na električnim, antenskim i komunikacijskim instalacijama)
  • shemiranje i spajanje razdjelnika jake i slabe struje
  • samostalno korištenje alata i mjernih uređaja u svakodnevnom radu
  • samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka
  • obavljanje svih ostalih terenskih i pripremnih aktivnosti.
Uvjeti:
  • SSS/VŠS tehničke struke
  • min. 1 godina iskustva rada na sličnim poslovima
  • poznavanje telekomunikacijskih tehnologija je poželjno
  • spremnost za rad na terenu
  • sposobnost rada na visini
  • obvezna vozačka dozvola B kategorije
  • osnovno poznavanje rada na računalu
  • sposobnost rada u dinamičnoj i timski orijentiranoj okolini te prihvaćanje fleksibilnog radnog vremena (smjenski rad, rad vikendom po potrebi)
  • profesionalan, proaktivan i odgovaran pristup radu.
Što nudimo?
  • Stalni radni odnos
  • plaća od 6.000 HRK do 7.000 HRK
  • kontinuirano stjecanje novih znanja i vještina uz stimulativna primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
  • u slučaju eventualnog terenskog rada plaćen je put, smještaj i terenski dodatak
  • edukaciju i mentorstvo
  • rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi
  • službeno vozilo, laptop i mobitel
  • doticaj s novim tehnologijama u području elektrotehnike.
O nama:

ELECTRONIC SECURITY d.o.o. jedna je od vodećih tvrtki u osmišljavanju i izvedbi cjelovitih, inovativnih i integriranih rješenja tehničke zaštite na području Republike Hrvatske, koja je svoj prepoznatljiv stil i nadasve poslovni ugled izgradila tijekom 30 godina poslovanja i preko 10.000 implementiranih rješenja.

Područja primjene su privatni, poslovni i stambeni objekti, industrija, banke i financijske ustanove, državne institucije i mnogi drugi. Sustave temeljimo na ugradnji uređaja poznatih svjetskih proizvođača, uz primjenu vlastitih tehničkih i programskih rješenja.

Koji je sljedeći korak?

Svi zainteresirani mogu se javiti mailom na info@electronicsecurity.eu uz kratko motivacijsko pismo i CV.

U vrlo kratkom vremenu kontaktirat ćemo svakog kandidata i obaviti inicijalni razgovor za posao, a odabrani kandidati pristupit će daljnjim testiranjima. Prijave zaprimamo do 11. 3. 2022.

Info

Type of employment
Full time